P.T.SIGNAL dystrybutor MSR-Electronic
MSR-Electronic

Detektory gazów MSR-ElectronicP.T.SIGNAL czujniki gazów.

P.T.SIGNAL czujniki gazów.

P.T.SIGNAL o firmie.

"Przez profesjonalizm do zaufania". Na Państwa zaufanie pracujemy już od 1993 roku. To całkiem sporo i dziękujemy Państwu za to, że od tylu lat pozwalacie naszym specjalistom dbać o tak ważne elementy, jakimi są systemy bezpieczeństwa i czujniki gazów. Dodatkowo, dla firmy funkcjonującej w takiej branży, to czas pozwalający na pewną ocenę fachowości i rzetelności.

Zaczynaliśmy skromnie, by stopniowo poszerzać naszą ofertę i zasięg działania, aż do dzisiejszych rozmiarów. Jednak najważniejsze dla nas jest to, aby utrzymać pasję i powołanie towarzyszące każdemu nowo-tworzącemu się przedsiębiorstwu wraz z zachowaniem skrupulatności, przy realizowaniu procedur związnych z bezpieczeństwem. Z czasem i w miarę rozrastania się, wiele firm traci tą pierwotną wizję. Dla nas jest ona motorem działania i ciągłego doskonalenia.

Wprowadzamy nowe technologie, usprawniamy procedury, doskonalimy nasze umiejętności i przekazujemy Wam nowości w zakresie eksploatacji i modernizacji istniejących rozwiązań i czujników gazów. Wierzymy, że nasza wspólna przyszłość może być bezpieczna. Zadbajmy o to razem.